Ana sayfa

ShenZhen ZKHY RFID Technology Co., Ltd.

iyi kalite RFID Entegre Okuyucu satış için
iyi kalite RFID Entegre Okuyucu satış için
Onların okuyucu bizim otopark için uygulanabilir! Aferin! Çok iyi!

—— Helal

I have problem with repaired boards but you fixed it very well. I appreciate that so much!

—— Abhaya

Teslimat beklediğimden daha hızlı, okuyucular projem için çok faydalı, çok teşekkür ederim!

—— Ramesh

Bu işbirliği için çok memnunum, öğeler aldığımda iyi durumda, Teşekkürler!

—— Denis

Satış sonrası servisiniz için teşekkür ederiz! Okuyucu, teknik desteğini almanızdan sonra denetleyici ile bağlantı kurabilir.

—— Antonio

Teknik destek çok yardımcı oldu, okuyucuyu benim bilgisayarımla birleştirmeyi başardım ve işi iyi yaptım. Çok teşekkür ederim!

—— Kumar

ZK okuyucularının kalitesi mallar, bence sefere onu seçiyorum.

—— John

Satış çok güzel ve profesyonel, iyi sunucu ve kaliteli okuyucular için çok müteşekkir!

—— Khoa

Ben sohbet şimdi

ShenZhen ZKHY RFID Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
ShenZhen ZKHY RFID Technology Co., Ltd. ShenZhen ZKHY RFID Technology Co., Ltd. ShenZhen ZKHY RFID Technology Co., Ltd. ShenZhen ZKHY RFID Technology Co., Ltd. ShenZhen ZKHY RFID Technology Co., Ltd. ShenZhen ZKHY RFID Technology Co., Ltd.
Office Building New Office Production Line Certificate Showcase Meeting Room Office

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : ZKHY
No. Çalışanları : 130~150
Yıllık satış : 3 Million-8 Million
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 70% - 80%
Shenzhen ZKHY RFID Technology Co, Ltd RFID ürünleri geliştirme, imalat ve dağıtım taahhüt eder. ZKHY RFID ürünleri, hemen hemen tüm frekansı kaplayan UHF RFID Okuyucu, Anten ve Aksesuarları içerir. ZKHY, alan koşullarına göre karakteristik tasarım ve test yapmamızı sağlayan özel RFID teknolojisine sahiptir.

10 yılı aşkın bir süredir gelişen ZKHY, sadece önde gelen RFID çekirdek teknolojisine sahip değil aynı zamanda bağımsız fikri mülkiyet haklarına da sahiptir. Komple RFID çözümü ve zamanında satış sonrası servis sağlanabilir. Özel tasarıma dayanarak, ZKHY ürünlerinin ana teknik endeksleri dünya seviyesine ulaştı ya da aştı.

"Ar-Ge Birincisi, Teknolojik Kurşun" ilkesini takip edin, ZKHY, geliştirme yönü olarak üst düzey ürünler için çaba gösterir, sektörün önde gelen teknik atılımına odaklanır, kendimizi global müşterilere yönelik IOT ve tüm RFID çözümlerinin temel donanımını sunmaya adar. ZKHY ürünleri pek çok bölgede başarıyla kullanılmıştır. Teknik darboğazlarını, kalkınma sorununu çözmek için birçok büyük şirketle işbirliği yaptıktan sonra yüksek itibar kazandık.

RFID Ar-Ge merkezimizi kurmak için Çin'de en iyi RFID yeteneğini topladık. Ürünlerimizin gelişmiş anti-çarpışma algoritması ve yüksek tanımlama oranı aynı sektörde akranları arasında öncü seviyededir.

ZKHY ürünleri kendi üretim hattımız tarafından üretilmektedir . Ürünün bütünlüğünü ve teknik özelliklerini garanti etmek için yüksek kaliteli bileşeni kullanırız. Uygun ürün kullanımını sağlamak için kusursuz hizmet sistemi de kuruyoruz. ZKHY UHF Uzun Menzilli RFID Okuyucu, UHF Entegre Okuyucu, UHF Sabit Okuyucu, UHF El Okuyucu ödülleri müşterilerin takdirini büyük övüyor.

Teknoloji ilerledikçe, ZKHY ürünümüzü sürekli geliştirir. AVIM (Otomatik Araç Tanımlama Yönetimi), Konteyner Çok Modlu Taşıma Yönetimi, Lojistik Tanıma ve İzleme Yönetimi, Kişi Çok Kümeli ve Çok Parametreli Tanınırlık, Konferansa Katılma, Konferans Seyirci, Kurumda daha kaliteli ürünler ve mükemmel servis ile müvekkilimize sağlayacağız İçeriden Öğrenen Yönetim, Üretim Hattı Yönetimi ... vb. gelecekte.

İletişim bilgileri
ShenZhen ZKHY RFID Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Jessie Lee

Tel: +86-755-23106876

Faks: 86-755-23105686

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)